bualanamavi.png

Ne Nerede Kıbrıs


Gümüş Üye
Firma Adı
: Ne Nerede Kıbrıs
Yetkili Adı
: Ne Nerede Kıbrıs
Adres
: Gürün Sokak Hakanol Apt. K:2 D:5
Şehir/Bölge
: Mağusa / Baykal
Telefon
: 0392 3670001
Cep Tel
:
Faks
:
Sektörler
: İnternet Siteleri
Email
: neneredekibris@gmail.com
Web
: www.neneredekibris.com
Facebook
: Facebook Sayfamız
Email Formu
: Tıklayınız.
Bu firma toplamda 727 kez ziyaret edildi.
Firma Resimleri
Firma Detayları
Kuzey Kıbrıs’ın en iyi ve en güncel Firma Rehberi'nde yer almak isteyen tüm firmaların ortak paylaşım platformu, Gündem Kıbrıs (www.gundemkibris.com) bünyesi altında ve Ne Nerede Kıbrıs ismi ile (www.neneredekibris.com) tüm firmalara hizmet vermek için ilk adımını attı.

Ayda yüz binlerce ziyaretçiye ulaşan ve 2 milyonun üzerinde sayfa gösterimi yapan ve en çok okunan haber sitesi konumunda olan Gündem Kıbrıs, sizi müşterilerinizle rahatça buluşturmak için bir yeniliğe daha imza atıyor.

Şehirlere göre dağılımı yapılmış ve her iş sektörüne yönelik kategorilerle bölümlendirilmiş olan sistemimiz, müşterilerin size en hızlı şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Sadece birkaç tıklama ile sayfalar arasında kaybolmadan sizi bulacak olan müşterileriniz, aramaktan vazgeçmeden istediğine ulaşacaktır.

Üstelik bu hizmetten yararlanmanın bedeli çok düşük. Günlük basılı gazetelerde küçücük bir ilan fiyatına bir yıl boyunca sitemizde yer alacak ve olası müşterileriniz sizi her aradığında birkaç tıklama ile bulacak.

Bir yıl boyunca sitemizde yer almanın bedeli sadece 100 TL ile 150 TL arasında olup, günlük gazetelerin ilan sayfalarında küçücük bir ilan bile veremeyeceğiniz bir miktardır.
Firmanın Haritadaki Yeri
Facebook Yorumları